Lütfen Bekleyinanalitist
Psikolog Selma AydınSelma Aydın
Psikolog

Burdon Dikkat Testi

Dikkat! Dikkatsizlik dereceniz bu testte.
Burdon Dikkat Testi
loading...
Dikkat, bir öğrenme ya da çalışma sürecini etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Burdon dikkat testi, dikkatinizi ölçmek için hazırlandı.

Dikkat, bir çalışmaya başlamadan önce ihtiyacımız olan en önemli şeydir. Öğrencilik yıllarından başlayıp, tüm hayatımız boyunca devam eder dikkatsizlikle mücadelemiz. Peki hayatınızda bu kadar önemli bir yeri olan dikkati ölçmek istemez misiniz? Ne derece dikkatlisiniz, dikkatiniz bir çalışmanın hangi aşamasında dağılıyor? Burdon dikkat testi ile bu gibi sorulara yanıt bulabilirsiniz. Ancak test çocuklara uygulanırken öncelikle onların motivasyonlarının sağlanması, testin verimliliği açısından çok önemlidir. Unutmayın, motivasyon da başarıdaki önemli etkenlerden biridir.

Kategori: Psikolojik Analizler
109664 kişi bu analize katıldı.
Ortalama Not:
78
(7943)
7943
Kullanıcı yorumları
Tümünü Göster
  • Ziyaretçi19 Ağustos 2015bence tahsiye edin çok güzel
  • Ziyaretçi28 Eylül 2013Çok güzel bir test. Yararlı.
  • Ziyaretçi18 Mart 2014Dikkatinizi Toplamakta Çok Başarılısınız... Ama ben böyle düşünmüyorum.Yinede uygulamayı başarılı buldum.
  • Ziyaretçi13 Aralık 2014Çok güzel bir analiz testi ben çok iyi dikkatimi topluyormuşum ama ben çok dikkatsizim sınavda doğru yapıp yanlış şıkkı işaretlerim lütfen bana bir çare bulun !
E-Bülten aboneliği
Yeniliklerden ilk siz haberdar olun!
Google+