Lütfen Bekleyinanalitist
Psikolog Selma AydınSelma Aydın
Psikolog

Burdon Dikkat Testi

Dikkat! Dikkatsizlik dereceniz bu testte.
Burdon Dikkat Testi
loading...
Dikkat, bir öğrenme ya da çalışma sürecini etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Burdon dikkat testi, dikkatinizi ölçmek için hazırlandı.

Dikkat, bir çalışmaya başlamadan önce ihtiyacımız olan en önemli şeydir. Öğrencilik yıllarından başlayıp, tüm hayatımız boyunca devam eder dikkatsizlikle mücadelemiz. Peki hayatınızda bu kadar önemli bir yeri olan dikkati ölçmek istemez misiniz? Ne derece dikkatlisiniz, dikkatiniz bir çalışmanın hangi aşamasında dağılıyor? Burdon dikkat testi ile bu gibi sorulara yanıt bulabilirsiniz. Ancak test çocuklara uygulanırken öncelikle onların motivasyonlarının sağlanması, testin verimliliği açısından çok önemlidir. Unutmayın, motivasyon da başarıdaki önemli etkenlerden biridir.

Kategori: Psikolojik Analizler
44968 kişi bu analize katıldı.
  Ortalama Not:
  81
  (3274)
  3274
  Kullanıcı yorumları
  Tümünü Göster
  • Ziyaretçi28 Eylül 2013 12:10Çok güzel bir test. Yararlı.
  • Ziyaretçi18 Mart 16:53Dikkatinizi Toplamakta Çok Başarılısınız... Ama ben böyle düşünmüyorum.Yinede uygulamayı başarılı buldum.
  • Ziyaretçi13 Aralık 15:16Çok güzel bir analiz testi ben çok iyi dikkatimi topluyormuşum ama ben çok dikkatsizim sınavda doğru yapıp yanlış şıkkı işaretlerim lütfen bana bir çare bulun !
  • Ziyaretçi18 Ağustos 2013 10:59Teşekkürler
  E-Bülten aboneliği
  Yeniliklerden ilk siz haberdar olun!
  Google+