Lütfen Bekleyinanalitist
Psikolojik Eğitim Organizasyonu Anadolu Aile ve Evlilik Terapi Merkezi

Anadolu Aile ve Evlilik Terapi Merkezi

Psikolojik Eğitim Organizasyonu
Uluslararası Ruh Sağlığı ve Psikoterapi Derneği & Kariyer Akademi Adana
Çocuklar, gençler ve yetişkinlere yönelik psikolojik danışmanlık ve psikoterapi hizmetleri, test uygulamaları ve değerlendirmeleri ile, aile danışmanlığı, evlilik - çift danışmanlığı ve terapisi, cinsel danışmanlık ve terapi hizmetlerini sunmaktadır. Ayrıca özel ve resmi kurumlara da danışmanlık ve eğitim hizmetleri verilmektedir.

İnsani ve mesleki etik ilkelerin ışığında, bireysel ve toplumsal sorumluluklarımızın bilincinde olarak çalışıyoruz. Derdin de dermanın da insanın kendi içinde olduğu düşüncesinden yola çıkarak, bireylerin içlerinde var olduğuna inandığımız gücü ortaya çıkarmayı esas alarak, birlikte çalıştığımız çocukların, yetişkinlerin ve ailelerin iyileştirici ve olumlu değişimlerini sağlayacak şekilde hayatlarını paylaştığımıza inanıyoruz. Sunmakta olduğumuz hizmetlerin, bireyler, aileler ve toplumumuz için öncelikli değerinin farkında olarak, her türlü kaynağımızı, enerjimizi ve yüreğimizi en üst faydayı sağlayacak şekilde kullanmaya çalışıyoruz...

UZMANLARIMIZ
 * Uzman Klinik Psikolog Halil ÖZGEN
 * Uzman PDR Aygül Bahar YILMAZ
 * Psikolojik Danışman ve Aile Danışmanı Yazar; Murat İDİN
 * Klinik Psikolog,Aile Danışmanı Derya SEYDİOĞLU
 * Uzm. Psikolog Hatice ARSLAN
 * Uzm. Psk. Dan. Esra Dilek ALTUNER
 * Nazlıcan TOKLU Uzman Psikolog
* Uzman Psikolog Esra ULUBEY

TERAPI ODALARI
Bu oda danışanlarımızın rahat etmesi, kendini güvende hissetmesi için ses yalıtımına sahiptir. Konuşulanlar dışardan kimse tarafından duyulmaz. Özellikle evlilik ve çift terapisinde eslerden biri bekleme odasında beklerken, diğer esin terapiyi huzur içinde sürdürmesi mümkündür.

Ayrıca terapi odamız eslerin ve terapistin, terapi sırasında olumlu iletişim ve etkileşim kurmasını sağlamaya yönelik profesyonel çerçevede düzenlenmeye özen gösterilmiştir.

www.kariyerakademiadana.com 

0(322) 234 9 234
0 (507) 204 61 82
0 (507) 204 61 83
0 (544) 204 61 82
0 (322) 458 0 458
Adres: Çınarlı mh. Atatürk cd. Yeni Adana Hastanesi Üstü Kat:14 No:1403 ve 1404 Seyhan ADANA
Uzmana ait analizler
Tümünü Göster
  • Henüz hiç analiz yok
214 kişi analizlerine katıldı.
Ortalama Not:
(20)
Kullanıcı yorumları
Tümünü Göster
  • rnsslmn5 Temmuz 2015Güzel bir test olmuş. Belki de insanlar kendilerinde kabul etmedikleri şeylerle bu test sonucu karşılaşıyorlar. Mesela ben çok sinirli olduğumu sanıyordum ama fazla değilmisim :) teşekkürler güzel olmuş.
  • Ziyaretçi9 Mart 2017Silahlı güvenlik. Belgesi. Alabilir miyim. Hastane de de . P.tesi günü Aynı testi. Yaptım. Yarın. Sonuç. Çıkacak... İnşallah. Hemen hemen. Aynı olur..
  • demetkutukcusafci24 Haziran 2016Sonucun detaylı ve anlaşılabilir olmasını arzu ederdim. Çok yönlü kişilik envanteri nedir? Aslında açıklamaya bununla başlayıp bulgular başlığının biraz daha açıklanması karşımdaki uzmanlara olan saygımı ve güvenimi artırırdı.
  • sabina13 Mart 2015500 den fazla soru sorup 2 satır yorum yapılması pek tatmin etmedi. Daha detaylı cevap verilebilirdi.