Lütfen Bekleyinanalitist
Zeka Uygulamaları Geliştirme Ajansı Akıl OyunlarıAkıl Oyunları
Zeka Uygulamaları Geliştirme Ajansı

Zeka Testi

Hangi zeka grubundasın?
Zeka Testi
loading...
Akıl Oyunları-Türk Beyin Takımı

2003 Nisan ayında yayın hayatına başlayan Akıl Oyunları Dergisi ile birlikte, zeka oyunları alanındaki çalışmalarımıza yurt içindeki her yaş seviyesin de çocuk, genç, yaşlı ülke insanımızı “düşünen, sorgulayan, çözüm üreten, öğrenen Türkiye” değerine uygun olarak çalışmalar yapan Türkiye ‘de düşünen akıllara katkıda bulunmak, daha öncesinde de bu eksikliği gidermek için amacıyla kurulmuş öncü kuruluştur.

Akıl Oyunları konusunda eksikliğini çektiğimiz zeka oyunları yayınlarını Türk insanıyla buluşturabilmenin onurunu taşımaktadır. ‘Karala!’ ile ‘Sudoku ve Ötesi’ dergileriyle, çeşitli kitaplarımızla yayıncılık faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

2004 yılı sonundan itibaren Dünya Zeka Oyunları Federasyonu Türkiye Temsilcisi olan Akıl Oyunları Yayıncılık uluslararası arenada ülkemizin temsili gibi önemli bir misyonu üstlenmenin bilinciyle, yurtiçi ve yurtdışı organizasyonlara aralıksız devam etmektedir.

Bu amaç doğrultusunda ilköğretim, liseler ve üniversitelere yönelik çeşitli yarışma ve eğitim etkinlikleri düzenlemekteyiz. Bugüne kadar birçok eğitim kurumunda eğitim, yarışma gibi etkinlikler yapılmıştır, yapılmaktadır.

Oluşturduğumuz Türk Beyin Takımı-TBT ile uluslararası alanda başarılara imza atmaya devam etmektedir.
120463 kişi bu analize katıldı.
Ortalama Not:
70
(1867)
1867
Kullanıcı yorumları
Tümünü Göster
  • -0 20--
  • -0 20--
  • -0 20--
  • -0 20--
E-Bülten aboneliği
Yeniliklerden ilk siz haberdar olun!
Google+