Lütfen Bekleyinanalitist
Hızlı Okuma Teknikleri Uzmanı Erdem Taşkınsu

Erdem Taşkınsu

Hızlı Okuma Teknikleri Uzmanı

İstanbul Üniversitesi Sosyoloji lisansın’dan(Toplum bilimi)  yüksek onur öğrencisi olarak  mezun olmuştur. Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın belirlediği kriterlerde, Atılım Üniversitesinde  Aile Danışmanılığı sertifika lisansını tamamlamaktadır. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı onaylı aile içi iletişim, kişisel gelişim uygulamaları, etkili iletişim programlarını tamamlamıştır. 
Kişisel Gelişim Uygulamalarıyla ilgili olarak ise aşağıdaki eğitimlere katılmıştır :
NLP alanındaki eğitimlerini Almaya’nın NLP ekolü olan DVNLP onaylı olarak NLPTA da tamamlamıştır. Uluslararası Kişisel Gelişim Federasyonunda ise koçluk eğitim ve sertifika sürecini tamamlamıştır.
Ayrıca International Quantum Coahcing (IQC) merkezinde de kuantum koçluğu eğitimi almış ve IQC’nin eğitmen kadrosuna seçilmiştir.
NLP ye olan yoğun ilgisi bu konuda yeni eğitimler almaya teşvik etmiştir. İlave olarak Federasyon onaylı, NLP Practitioner, NLP Master Practitioner ve NLP Master Trainer eğitimlerini ise kişisel gelişim federasyonunda tamamlamıştır. Mind Training Institute’den ise trans ve dil kalıpları üzerine eğitimler almıştır.
Erdem Taşkınsu kişisel gelişime çok erken yaşlarda başlama fırsatını yakalamış ve henüz 19 yaşında Buzan Ekolünün hızlı okuma, hafıza teknikleri ve mind maps eğitimleri ile tanışma fırsatını yakalamıştır.

Başkent Halk Eğitim Merkezinde  usta öğretici olarak  Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı hızlı okuma, hafıza teknikleri müfredatını 1,5 yıl boyunca  usta öğretici olarak uygulamış ve bu müfredata katkılarda bulunmuştur. TRT GAP ve TRT Anadolu’nun kişisel gelişimde alanında uzman konuğu seçilmiş ve 2 yıl boyunca her hafta düzenli televizyon programları gerçekleştirmiştir.

25439 kişi analizlerine katıldı.
Ortalama Not:
(851)
Kullanıcı yorumları
Tümünü Göster
  • Ziyaretçi20 Nisan 2014çok başarılı teşekkürler...
  • Ziyaretçi20 Nisan 2014bravo doğru :D
  • Ziyaretçi11 Ocak 2014süper
  • Ziyaretçi19 Aralık 2013teşekkürler süpersiniz :))