Lütfen Bekleyinanalitist
Sosyolog Fatmanur CankatanFatmanur Cankatan
Sosyolog

Başarı Korku Analizi

Başarılı olmaktan korkuyor musunuz?
Başarı Korku Analizi
loading...
Her ne kadar hiç kimse korkularını açıkça konuşmak istemese de yapılan işlerde ve işlerden alınan sonuçlarda bu korkuların etkisi oldukça büyüktür. Yapacağınız test sizin başarı korkunuzu değerlendirmek amacıyla hazırlanmış 16 sorudan oluşmaktadır.

Sonuç alabilmek adına atlamadan tüm ifadeler hakkındaki görüşlerinizi işaretlemeniz gerekmektedir.

Başarı Korkusu Testi, D. Canavan, K. Garner ve P. Gumbert tarafından, Boston College’te hazırlanmış ve “The Success-Fearing Personality” başlıklı kitapta da yayımlanmıştır.

Kategori: Psikolojik Analizler
7936 kişi bu analize katıldı.
Ortalama Not:
87
(508)
508
Kullanıcı yorumları
Tümünü Göster
  • Ziyaretçi12 Şubat 2017Çok güzel bir test ve analizdi. Keşke her bir madde-cümle için ayrı ayrı evet veya hayır cevaplarına göre daha detaylı analizler görebilseydim, bunun kendi cevaplarımla ilgili deteylı analizi özellikle merakımı doğurdu:)
  • Ziyaretçi2 Eylül 2017Öncelikle böyle bir hizmeti ücretsiz verdiğiniz için teşekkürler. Ayrıca yorum benim için oldukça gerçekçi görünüyor:)
  • Ziyaretçi16 Ekim 2017Cok yardimci oluyorsunuz, farkina varmak bazi seylerin cok iyi hissettiriyor analizlerinizi yeni kesf ettim ve hayran kaldim cok tesekkür ediyorum aradigim sorulara cevap oluyor özellikle bu analize hayran kaldim . Kendimi anlamaya calismayi seviyorum pskolojiye cok ilgi duyuyorum suan bu yaziyi okuyan biri olacakmi bilmiyorum ama merak ettigim tek sey bu yorumu okuduktan sonra ne gibi bir analiz yapacagi :)
  • Ziyaretçi11 Ekim 2018bu kadar olur..............
E-Bülten aboneliği
Yeniliklerden ilk siz haberdar olun!