Hakkımızda

Analitist, uzman ve analiz yaptırmak isteyenleri, hiçbir aracıya gerek olmaksızın internet ortamında buluşturan bir analiz platformudur.

11 uzman
44 test
%85 beğeni

Hayatınıza kılavuz olacak cevaplar bulun.

2012'den bu güne kadar, Analitist, uzman ve analiz yaptırmak isteyenleri, hiçbir aracıya gerek olmaksızın internet ortamında buluşturan bir analiz platformudur.

Analitist’te farklı konu başlıkları altında, o konunun uzmanları tarafından hazırlanmış çeşitli analizleri, cüzi ücretlerle, toplu olarak bulabilirsiniz. Sitede bulunan testler, standart analiz ve testlerden farklı olarak, uzmanlar tarafından hazırlanmış olup kolay anlaşılır ve kolay uygulanır bir yapıya sahiptir.

Size sizi anlatacak bir test bulun.

İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında, günlük hayatımızın büyük bir kısmını internetle ilintili olarak geçiriyoruz.

Merak ettiğimiz, bizi endişelendiren ya da fazla önemsememize rağmen aklımızda yer tutan pek çok konuda internetten araştırmalar yapıyoruz. Önümüze çıkan sonuçlar ise çoğunlukla tatmin edici olmaktan son derece uzaktır.

Analitist, konularında uzman kişilerden yardım alarak, çeşitli konu başlıklarında kendinizi sınamanız ve alınan tatmin edici sonuçlar ışığında çözüme yönelmeniz için tasarlanmıştır.