Hızlı ve Etkili Okuma Becerileri Testi

Okuma ve öğrenme gücünüz ile ilgili neler biliyorsunuz?

Hızlı ve Etkili Okuma Becerileri Testi

Etkin ve hızlı okuma teknikleri testi okumaya ve öğrenmeye yönelik inanç ve tutumlarınızın ne olduğunu size göstermek, nasıl olması gerektiğinin farkına varmanız için hazırlandı. Hızlı okuma tekniklerine geçmeden önce kullandığımız okuma ve öğrenmeye yönelik inançları tespit etmek için kullandığımız bir testtir.

Hızlı okuma teknik ve yaklaşımları klasik okuma mantığından farklı olarak, yeni, modern bir sistemdir. Çoğumuz okuma ve öğrenme ile ilgili yanlış alışkanlıklarımızın farkında olmayız çünkü yıllarca ailemizden, çevremizden ve öğretmenlerimizden okuma ve öğrenme ile aldığımız telkinleri bilinçaltımız doğru olarak kabul etmiştir. Bugün okuma ve öğrenme hızınızı, gücünüzü arttırmada ve etkin kullanmada engel olan frenlerinizin farkına varabilirsiniz.

Hızlı ve etkin okuma testi ile bugüne kadar, okuma ve öğrenme ile ilgili edinmiş olduğunuz alışkanlıklarınızı tespit ederken, bilimsel, güncel ve modern yaklaşımların ne olduğunu fark etmeniz ve hızlı okuma tekniklerine bir başlangıç olacaktır.

Yorumlar

4 (81 yorum)
3.5
853 oylama

Kullanıcı geri bildirimi

70%

oranında kullanıcılar bu testi beğendi

İlginizi çekebilecek diğer testler