Lütfen Bekleyinanalitist
Zeka Uygulamaları Geliştirme Ajansı Akıl Oyunları

Akıl Oyunları

Zeka Uygulamaları Geliştirme Ajansı
Akıl Oyunları-Türk Beyin Takımı

2003 Nisan ayında yayın hayatına başlayan Akıl Oyunları Dergisi ile birlikte, zeka oyunları alanındaki çalışmalarımıza yurt içindeki her yaş seviyesin de çocuk, genç, yaşlı ülke insanımızı “düşünen, sorgulayan, çözüm üreten, öğrenen Türkiye” değerine uygun olarak çalışmalar yapan Türkiye ‘de düşünen akıllara katkıda bulunmak, daha öncesinde de bu eksikliği gidermek için amacıyla kurulmuş öncü kuruluştur.

Akıl Oyunları konusunda eksikliğini çektiğimiz zeka oyunları yayınlarını Türk insanıyla buluşturabilmenin onurunu taşımaktadır. ‘Karala!’ ile ‘Sudoku ve Ötesi’ dergileriyle, çeşitli kitaplarımızla yayıncılık faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

2004 yılı sonundan itibaren Dünya Zeka Oyunları Federasyonu Türkiye Temsilcisi olan Akıl Oyunları Yayıncılık uluslararası arenada ülkemizin temsili gibi önemli bir misyonu üstlenmenin bilinciyle, yurtiçi ve yurtdışı organizasyonlara aralıksız devam etmektedir.

Bu amaç doğrultusunda ilköğretim, liseler ve üniversitelere yönelik çeşitli yarışma ve eğitim etkinlikleri düzenlemekteyiz. Bugüne kadar birçok eğitim kurumunda eğitim, yarışma gibi etkinlikler yapılmıştır, yapılmaktadır.

Oluşturduğumuz Türk Beyin Takımı-TBT ile uluslararası alanda başarılara imza atmaya devam etmektedir.
193897 kişi analizlerine katıldı.
Ortalama Not:
(3114)
Kullanıcı yorumları
Tümünü Göster
  • Ziyaretçi16 Nisan 2014süper bir analiz. çok doğru şeyler buldu.
  • Ziyaretçi18 Ağustos 2014Bence harika bir test.demenizi tavsiye ederim.
  • Ziyaretçi21 Ocak 2015bence bu test nadiren yanlış oluyor çünkü benim sözel becerim daha yüksek burada bazı sözel olan şeyleri yapamamış olabilirim ama sözelim daha iyi
  • Ziyaretçi15 Ocak 2014Harika.Ben herkese tavsiye ederim