Lütfen Bekleyinanalitist
Psikolojik Danışmanlık ve Zeka Testi Uyg. PADEM

PADEM

Psikolojik Danışmanlık ve Zeka Testi Uyg.
PADEM Psikolojik Danışmanlık, Zeka Testleri Uygulama ve Eğitim Merkezi seçkin ve deneyimli terapist kadrosuyla ruh sağlığı hizmetlerinden yararlanmak isteyen bireylere, ailelere, çiftlere profesyonel olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Terapi hizmetleri sunulurken bireylere yaşam sürecinde ihtiyaç duydukları psikolojik desteği ve gerekli rehberliği sağlayarak sağlıklı bir gelişim ve hayat çizgisi oluşturulması amaçlanmaktadır.

PADEM Psikoloji okulda, evde veya başka sosyal ortamlarda okul başarısı, uyum ve davranış problemleri yaşayan, çocuk ve ergenlere yönelik psikolojik destek, zeka ve gelişim testi uygulamaları ile ailelere uzman Psikologlar eşliğinde profesyonel destek hizmetleri sunmaktadır.

PADEM Psikoloji aynı zamanda alanda çalışan psikoloji profesyonellerine, kurumlara yönelik olarak uzmanlık eğitimleri, süpervizyon uygulamaları, eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermenin yanında, ruh sağlığı içeriği sunan www.psikoajans.com, www.aileterapisi.gen.tr, www.wiscrzekatesti.com ve www.psikolojimarketi.com web projelerinin çözüm ortağı ve organizasyon danışmanlığını yürütmektedir.

Detaylı Bilgi İçin

www.padem.com.tr

www.padempsikoloji.com.tr
13551 kişi analizlerine katıldı.
Ortalama Not:
(19)
Kullanıcı yorumları
Tümünü Göster
  • Ziyaretçi5 Temmuz 2015teşekkürler.. faydalı bir yorum olduğunu düşünüyorum.
  • Ziyaretçi17 Ağustos 2015Değerlendirmeniz, doğru gözlemleriniz ve hızlı geri dönüşünüz için çok teşekkür ederim. Ali kerem yaşıtlarından oldukça önde bir çok alanda bu konuda izmir ili içerisinde yardım alabileceğimiz bir şubeniz veya sizin kurumunuzla iletişime geçme durumumuz nedir bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim çok teşekkürler.
  • Ziyaretçi17 Eylül 2014çok teşekkür ederim çok faydalı bir yorum oldu
  • Ziyaretçi6 Aralık 2014çok teşekkür ederim çok faydalı buldum testi