Lütfen Bekleyinanalitist
Psikolojik Danışmanlık ve Zeka Testi Uyg. PADEM

PADEM

Psikolojik Danışmanlık ve Zeka Testi Uyg.
PADEM Psikolojik Danışmanlık, Zeka Testleri Uygulama ve Eğitim Merkezi seçkin ve deneyimli terapist kadrosuyla ruh sağlığı hizmetlerinden yararlanmak isteyen bireylere, ailelere, çiftlere profesyonel olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Terapi hizmetleri sunulurken bireylere yaşam sürecinde ihtiyaç duydukları psikolojik desteği ve gerekli rehberliği sağlayarak sağlıklı bir gelişim ve hayat çizgisi oluşturulması amaçlanmaktadır.

PADEM Psikoloji okulda, evde veya başka sosyal ortamlarda okul başarısı, uyum ve davranış problemleri yaşayan, çocuk ve ergenlere yönelik psikolojik destek, zeka ve gelişim testi uygulamaları ile ailelere uzman Psikologlar eşliğinde profesyonel destek hizmetleri sunmaktadır.

PADEM Psikoloji aynı zamanda alanda çalışan psikoloji profesyonellerine, kurumlara yönelik olarak uzmanlık eğitimleri, süpervizyon uygulamaları, eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermenin yanında, ruh sağlığı içeriği sunan www.psikoajans.com, www.aileterapisi.gen.tr, www.wiscrzekatesti.com ve www.psikolojimarketi.com web projelerinin çözüm ortağı ve organizasyon danışmanlığını yürütmektedir.

Detaylı Bilgi İçin

www.padem.com.tr

www.padempsikoloji.com.tr
12728 kişi analizlerine katıldı.
Ortalama Not:
(19)
Kullanıcı yorumları
Tümünü Göster
  • -0 20--
  • -0 20--
  • -0 20--
  • -0 20--
Google+